הבית היהודי השלם

סקר

הייתם רוצים עוד אישה?

הצגת תוצאות

Loading ... Loading ...

תוצאות הסקר!

למעלה מ 60% מקרב הגברים ו 35% מקרב הנשים בעד

רשימת תפוצה

הכי נצפים היום

סקפטי אך בעל תקווה..:)

ראשי פורומים בקשות סקפטי אך בעל תקווה..:)

הדיון הזה מכיל 0 תגובות, ויש לומשתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ariel לפני 1 שבוע, 3 ימים.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #65418 תגובה

ariel
    משתתף

שמי אריאל ומזה זמן רב אני חוכך בנושא אשה שניה ע"פ כל כללי ההלכה.
    מאש ומתמיד לא הבנתי את הסיבה שבגינה נאסרו שתי נשים ע"פ ההלכה (באופן חלקי) וע"פ החוק.שהרי לאורך כל שנות ההסטוריה נהגו לשאת יותר משתי נשים.
    אתחיל לספר על עצמי בקצרה.
    אני בן 38 +2 בנים נשוי באושר.גבר נורמטיבי לחלוטין ומוערך בתחומי.ואם זה משנה משהו,אני גם נראה מעולה (לא רק לדעתי) אתלט,ספורטאי וחטוב במיוחד. הייתי דתי לכל אורך חיי אך לאחרונה התחזקתי משמעותית.זו גם אחת הסיבות שבגינן אינני שוקל אפילו לגעת באשה ללא נישואין.
    הסיבה העיקרית שבשלה אני מעוניין באשה נוספת היא הבאת ילדים נוספים.כיום יש לי שני בנים,אשתי הרבה פחות דתיה ממני ולא מעוניינת בילדים נוספים.כך שאינני מקיים את מצוות פריה ורביה כהלכתה.לפחות בן אחד ובת אחת.
    בנוסף,אע"פ שחיי הזוגיות שלי נהדרים,ביני ובין אשתי ישנו יותר קשר של כבוד הדדי ופחות אהבה רבה חברות וחום,דבר שבעיני הינו חשוב ביותר.
    אמנם אני סקפטי ביותר לגבי היתכנות האפשרות הריאלית של אשה שניה,אך כאשר נתקלתי באתר אמרתי לעצמי שזה בחינת "שלח לחמך על פני המים"..אין מה להפסיד.
    אני גם יודע שגם אם יצא לפועל דבר שכזה,מדובר בדרך חתחתים לא פשוטה.אבל כדאית בשביל לקיים את המצווה.גם לי וגם לה.
    אז אם ישנו איזשהו עניין במה שכתבתי.ניתן ליצור קשר התחלתי למייל:
    zozosa@walla.com
    בברכת חג שמח ושנה טובה.
    אריאל

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
מענה ל־סקפטי אך בעל תקווה..:)
פרטים: