הבית היהודי השלם

סקר

הייתם רוצים עוד אישה?

הצגת תוצאות

Loading ... Loading ...

תוצאות הסקר!

למעלה מ 60% מקרב הגברים ו 35% מקרב הנשים בעד

רשימת תפוצה

הכי נצפים היום

קהילה

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לומשתתף 1, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אלמוני לפני 4 שנים, 5 חודשים.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #771 תגובה

אלמוני

מקריאה באינטרנט הבנתי שיש שני רבנים גדולים שתומכים בנושא.
    הרב דוב שטיין שליטא והרב יחזקאל סופר שליטא
    מעניין אותי לדעת, האם האם ואיפה לרבנים הללו יש קהילה/בית כנסת שם הם מוסרים שעורי תורה על בסיס קבוע, ללא קהילה חיה ותוססת שבנויה על תורה וגמילות חסדים אין סיכוי לתהליך המבורך הזה להתפתח.
    הייתי שמח לקבל מידע.

בנוסף מדוע אין דף שבו יש בקשות תמיכה שאתם זקוקים, כמו סיוע טכני באתר, ארגון של אירוע, ובכל נושא העולה על הפרק

חזקו ואמצו בעזרת השם, אתם עושים מצווה גדולה, מחזירים את עם ישראל לכור מחצבתו, לאחר שנות גלות שלמדנו מהנוצרים את תועבותיהם הרוחניות, את התפיסה שמנתקת את האדם מחייו, היפך את התורה הקדושה שלנו.
    ואם בדורם של נביאים עם ישראל למד מתועבותיהם של עמי כנען תוך כמו שנים, מה נגיד אנו אחרי 2000 שנות גלות, דור שלא זכה לראות את דבר ה' מפי הנביאים, כל שכן שהטומאה הנוצרית תדבק בנו.

#65382 תגובה

אדמין
    Keymaster

בס"ד

בקשר לעזרה תמיד צריך.

צריכים גרפיקאי/ת שרוצים לעזור.
    צריכים כותבי תוכן שיעזרו לכתוב מאמרים בנושא.
    צריכים תלמידי חכמים המכירים את הנושא ויפרסמו את דעתם.
    צריכים חברים שיקדמו את הנושא, ויביאו לכאן את חוות דעת של הרבנים מכל מיני מגזרים.

תודה רבה.

#65383 תגובה

אלמוני

שלום לכולם.
    חזקו ואמצו , המהפכה התחילה ע"י בורא עולם ורק הוא יכול לבער את רוח הטומאה הנוצרית.
    הקב"ה עושה עשה ויעשה את השינויים ואנחנו שליחיו עלי אדמות.
    אשרי מי שזכה לאחוז בשרביט השליחות.
    מהלך של כמה נשים לכל גבר יהודי גם מוזכר בישעיהו ד , 7 נשים לכל יהודי לעתיד לבוא.
    לא פלא שהערבים מתרבים וכן נאחזים בארץ .להם מותר כמה נשים.
    על כולנו לחזור בתשובה שלימה גם הצדיקים כדברי הזוהר " ייתי משיח ויתיב לצדיקיא בתיובתא"
    יש יותר מדי נשים רווקות וגרושות המחפשות בן זוג
    פתרון אשה נוספת יהיה מצויין בשבילן.
    ולך האשה אשר יש כבר בעל : מדוע שלא תסכימי לבעלך לשאת אשה נוספת ?
    היכן הערבות ההדדית בין הנשים ?
    העמידי את עצמך במקום האשה האומללה המבקשת בן זוג ולא מוצאת.
    תרחמי על אלה שלא זכו לבן זוג וגם לך ייטב, כמו שכתוב " ואהבת לרעך כמוך אני ה'"

ולך האשה הרווקה והגרושה המחפשת בן זוג אני פונה – למען השם תצאי מהקופסא ואזרי אומץ ותתחילי לחשוב על צירופך למשפחה קיימת, כך היה בימי קדם ואין סיבה שלא נחזור לחיות כבימי קדם ואז תיגאלי מייסורייך.
    ירושלים תשע"ד

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־קהילה
פרטים: