הבית היהודי השלם

סקר

הייתם רוצים עוד אישה?

הצגת תוצאות

Loading ... Loading ...

תוצאות הסקר!

למעלה מ 60% מקרב הגברים ו 35% מקרב הנשים בעד

רשימת תפוצה

הכי נצפים היום

תדברו ברמה בבקשה

ראשי פורומים פורום שאלות תדברו ברמה בבקשה

הדיון הזה מכיל 9 תגובות, ויש לו0 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  אלמוני לפני 4 שנים.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #190 תגובה

אלמוני

אני חושב שבהתחלה כל הלכלוך יצא עד שהעסק יתנקה , ויכנסו לבלוג אנשים רציניים שמבינים את חשיבות הדבר, מה שלא מובן לי למה מנהלי האתר לא מסננים טיפוסים , ?( ואדון לכף זכות שהם עדיין בבניית האתר )

#65348 תגובה

אלמוני

מטרת האתר ומהות הגולשים בו

האם חשבתך מדוע כלל עלה רעיון כזה לאחר מאות שנים בהם אבותינו היסתפקו באישה אחת? אין זה אלא משום שנואפי הדור מחפשים לעצמם נשים נוספות, ומחפשים לימצוא לכך צידוק, או נכון יותר תירוץ הילכתי לנאפנופיהם. בעוד כל העולם צועד קדימה ומכיר באישה כשווה לגבר, נסוג העולם החרדי אחורה ומחפש דרכים נוספות לשעבד את האישה ולהצר את צעדיה. "חכמי התורה" שטענו שאין להתחשב בסרובה של האישה הראשונה להכנסת אישה נוספת לביתה, הינם אנשים חשוכים עם נפש חשוכה!! לכן, לפני שהינך מלין על איכות ומהות האנשים המתקוממים נגד האתר, עשה חשבון נפש בתוכך ובדוק למה אתה כן גולש בו ומעוניין לקדם את מטרתו.

#65349 תגובה

אלמוני

מה לעשות לא כולם צדיקים כמוך

ואנחנו כדי לשמור את תורת ה' נלך לאורה, ובעצות שלה.

ואחד מהעצות של התורה להתגבר על יצר הרע זה להתחתן עם עוד אישה.

כדברי החכם היעב"ץ

ה"יעב"ץ" ,רבי יעקב ישראל עמדן , מגדולי רבני גרמניה. נודע בקיצור בכינוי – יעב"ץ, באחת מתשובותיו (שו"ת שאילת יעב"ץ חלק ב סימן טו)

אין אומה ראויה להרבות בנשים אלא האומה הקדושה. לפיכך התירה התורה אותן לאיש הישראלי מפני שאסרה לו 

הזנות והנאוף. וגם אשתו אסורה לו בימים רבים של נדה וזבה ולידה למען יוכל עמוד בהן לפיכך לא לחנם התירתן תורה. 

#65350 תגובה

אלמוני

אין זה עניין של צדיקות

אין זה עניין של צדיקות אלא של היכנעות ליצר. אותם מציעים למעשה הודו בתבוסתם לייצר, ונאחזים ביעב"ץ הוגה בודד שכמעט אף אחד לא שמע עליו, כדי ליצור הרמיה ובאחיזת עניים "פסק עוקף יצר הרע", בעוד שבפועל במעשיהם הם רק נשמעים לו יותר

#65351 תגובה

אלמוני

אני מוכן להיקרא נכנע לייצר אבל ברשות התורה.
    זה מה שמבטיח לי שמירת ברית אז בסדר אני מוכן.
    לא כולם כמוך צדיקים וצדיק כמו שאמרתי לך זה שומר ברית.
    צר לי שהגעתי לדרגה שפלה כזאת אבל מה לעשות גם איש שפל כמוני רוצה לא לעבור על מצוות התורה.
    והעצה של התורה זה להינשא לעוד אישה.

#65353 תגובה

אלמוני

איך אפשר לעשות זאת באופן מעשי ?
    אשתך תברח מהבית תבגוד בך ,
    זה נשאר בגדר פנטזיה .
    אני באמת שואל את עצמי .
    גם איזה אשה תסכים להיות שניה

#65336 תגובה

אלמוני

אני בן 56 אשמח לשאת אשה שניה אבל מי תסכים?

#65363 תגובה

אלמוני

המשתמש "ירא שמיים" היחיד שמדבר לעניין ואמיתי ,
    איך אתם בכלל מעיזים לדבר על אבותינו הקדושים?? אתם לא בכיוון של להגיע לדרגה שלהם , המניעים שלהם לא היו מיצר הרע , יש לכם יצר הרע?? תתגברו זה המטרה של החיים כאן ,
    גם לנשים יש יצר הרע אז מה אתה אומר אדון "יהודי אחר" אולי לאישה שיש יצר הרע נתיר גבר שני??
    כשאני כותבת את הדברים האלו אני לא מכוונת אותם לגברים שהיו נשואים 20 שנה ולא הצליחו להביא ילדים למרות שהיום יש פונדקאית , וגם הרבי מילוואביץ שלא היו לו ילדים לא נשא אישה שנייה,
    כדי לשאת אישה שנייה בטוהר ובלי מניעים אחרים חוץ מילדים צריך להיות בדרגה של האבות הקדושים ואתם ממש לא בכיוון..

#65362 תגובה

אלמוני

תקראי בעצמך ואני מצטט את היעב"ץ

" אין אומה ראויה להרבות בנשים אלא האומה הקדושה. לפיכך התירה התורה אותן לאיש הישראלי מפני שאסרה לו הזנות והנאוף. וגם אשתו אסורה לו בימים רבים של נדה וזבה ולידה למען יוכל עמוד בהן לפיכך לא לחנם התירתן תורה "

זאת אומנם לא הסיבה היחידה שהוא מונה אבל גם זה.
    ולכן דור כזה עם הרבה בעיות אנשים שנכשלים בברית, יש להתיר להם כדי שיוכלו להינצל מיצר הרע.

נכון שזה קשה לנשים אבל מסירות נפש לכבוד השם כדי שירבה שמירת הברית בעם ישראל . זה יש לנשים ואולי על זה נאמר בזכות נשים צדקניות נגאלנו ובזכות נשים צדקניות נגאל כי הם ימסרו את נפשם על זה כדי שלבעל שלהם יהיה שמירת ברית אמתית.

#65368 תגובה

אלמוני

יש תורה יש הלכה והתורה יותר חכמה מכולם.
    התורה התירה . נ ק ו ד ה.
    בשולחן ערוך נפסק שמותר לשאת 4 נשים . נ ק ו ד ה.
    האר"י ז"ל אמר שלכל נשמת גבר יש 4 נשים בשורש נשמתו עפ"י הקבלה.

ראו בהצבעה באתר יש 15 נשים שכן מסכימות לעומת 20 נשים שאינן מסכימות . זהו אחוז מדהים ביותר.
    כמובן שלא מדובר בכפיית הנישואין הנוספים על האשה הקיימת כי הרעיון הוא להרבות בתים בישראל ולא להיפך.
    מי שלא מוצאת חן בעיניו התורה שאינה משתנית מדור לדור אלא ניתנה בהר סיני אז שיתאים את מחשבותיו ורצונותיו לתורה. ולא לחברה המערבית " המודרנית " בימנו שאוסרת ריבוי נשים אבל מעלימה עין מבגידות , משירותי לווי , ממכוני עיסוי, מיחסי מין של בני טיפש עשרה, מלסביות , מהומואים ועוד סטיות כהנה וכהנה.

מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
מענה ל־תדברו ברמה בבקשה
פרטים: