היתר אשה נוספת - הראשל"צ יצחק יוסף והמוהרא"ש שיק זצ"ל.

עוד מהרב יצחק יוסף

נושא אשה שנייה בדורנו

עוד בנושא…

גבי גזית

צביעות: גבי גזית שפרש מתפקידו כשדרן עקב תלונות על הטרדה מינית, מאשים את הרב סופר ב"זלזול בכבוד האישה והדרת נשים", ומקבל ממנו מענה מוחץ על האינטרס הנשי בעד ריבוי נשים.

לראיון המלא

סקר

הייתם רוצים עוד אישה?

הצגת תוצאות

Loading ... Loading ...

תוצאות הסקר!

למעלה מ 60% מקרב הגברים ו 35% מקרב הנשים בעד

הכי נצפים היום

הבית היהודי השלם

עצוב: אן פולארד מתוודה: "אילצו אותי להתגרש מיונתן."

פורסם ב: יום רביעי 23 דצמבר ,2020

אם הפתרון הוא לשאת עוד אישה, הכל מסתדר!

בראיון מיוחד מספרת אן פולארד, גרושתו של יונתן, כי אולצה להתגרש ממנו אחרי שפעלה ציבורית לשחרורו. נתנאל לייפר, כיפה-ד כסליו תשע"ו, 16/11/2015 15:46

"מעולם לא חשבתי או רציתי להתגרש מיונתן פולארד", אומרת הבוקר במפתיע אשתו לשעבר של המרגל הישראלי, אן פולארד, שישבה אף היא חמש שנים בכלא האמריקאי על חלקה בפרשה.

בראיון לתכנית 'העולם הבוקר' בערוץ 2, סיפר אן שלאחר שיצאה מהכלא היא פנתה לגופים שונים וניסתה להפעיל פעילות ציבורית נרחבת נגד אי הצדק שנעשה לדעתה, לבעלה. "באותה עת אושפזתי בבית החולים ולפתע הגיעה למיטתי אדם שהציג את עצמו כעורך דין שעובד עם עם מי שהיה באותה עת ראש הממשלה, שמעון פרס, והניח על מיטתי את מסמכי הגירושין" היא מספרת.

"מה שקרה זה שמישהו מהממשלה, שעבד עם שמעון פרס, פגש את יונתן וקבע פגישה עם משרד עו"ד שמטרתם הייתה הגירושים האלה. הייתי חמש שנים בכלא, לא עשיתי רעש והייתי שקטה. איך שיצאתי מהכלא ועשיתי רעש – קיבלתי מסמכים. לדעתי זאת מזימה שנבנתה במשרד עו"ד שגם שמעון פרס קשור אליה", האשימה אן .

אן שנותרה כל השנים ללא בן זוג אמרה, כי היא ממתינה בהתרגשות גדולה ליום שישי הקרוב כדי לצפות בשחרורו של יונתן מהכלא, לאחר שלושים שנה, וכי היא ממתינה להזדמנות לדבר איתו על מה שהיה, בניסיון להבין את מה שהיא מגדירה 'שאלת מיליון הדולר' מדוע שלח אליה את מסמכי הגירושין.

פולארד שהספיק בינתיים ולחזור בתשובה ולהתחתן לפני 22 שנה עם אשתו אסתר, יהודיה קנדית איתה התכתב במשך כמה שנים, צפוי להתמודדות בלתי צפויה עם אשתו לשעבר שרוצה להגיע לניו יורק כדי לסייע לו עם ההסתגלות לחופש וכדי לנסות לסגור איתו מעגל.

אן סיפרה כי לדעתה, "הדבר הראשון שצריך לעשות זה לקבל טיפול רפואי, להסתגל לחיים. בשבילו זה לחזור לעתיד. אז לא היו פלאפונים, אינטרנט, רק להיכנס לניו יורק ולראות 8 מיליון איש אחרי שהיית כלוא בין ארבע קירות כמו לחיות בתוך ארון במשך 30 שנה. אני מאמינה שהכל אפשרי, איך שהוא שרד 30 שנה, אין לי מילים". עוד סיפרה כי פגשה אותו במהלך השנים אבל לא בזמן האחרון. 

לדבריה, על מדינת ישראל להתגייס כדי לסייע לפולארד גם לאחר שחרורו בטיפול רפואי אליו הוא זקוק עקב מצבו הבריאותי הרעוע.

פורסם על ידי:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *