היתר אשה נוספת - הראשל"צ יצחק יוסף והמוהרא"ש שיק זצ"ל.

עוד מהרב יצחק יוסף

נושא אשה שנייה בדורנו

עוד בנושא…

גבי גזית

צביעות: גבי גזית שפרש מתפקידו כשדרן עקב תלונות על הטרדה מינית, מאשים את הרב סופר ב"זלזול בכבוד האישה והדרת נשים", ומקבל ממנו מענה מוחץ על האינטרס הנשי בעד ריבוי נשים.

לראיון המלא

סקר

הייתם רוצים עוד אישה?

הצגת תוצאות

Loading ... Loading ...

תוצאות הסקר!

למעלה מ 60% מקרב הגברים ו 35% מקרב הנשים בעד

הכי נצפים היום

הבית היהודי השלם

הראשל"צ הגאון הרב מרדכי אליהו זצ"ל

פורסם ב: יום שלישי 19 פברואר ,2013
הראשל"צ הגאון הרב מרדכי אליהו זצ"ל, פוסק  בספרו על קיצוש"ע הרב גאנצפריד  שעדיף , אף בדורינו, לשאת אשה נוספת, מאשר לגרש את הקודמת במידה והיא לא ילדה!

הראשל"צ הגאון הרב מרדכי אליהו זצ"ל, פוסק בספרו על קיצוש"ע הרב גאנצפריד שעדיף , אף בדורינו, לשאת אשה נוספת, מאשר לגרש את הקודמת במידה והיא לא ילדה!הרב  היה ממקורבי משפחת הבבא סאלי -אבוחצירא שם ראה מקרוב את אורח חיי המשפחה הקדושה ,שלמרות שזכו לפרי בטן מהאשה הראשונה נשאו עוד אישה.

פורסם על ידי:

ממטרות אתר הבית היהודי השלם לשמוע את דעתם של הגולשים בו ולענות באמצעות רבני האתר על שאלות שיופנו מהם . כמו כן האתר משמש מקום מפגש וירטואלי בין כל אלה המעונינים במשפחה מרובת נשים.

  1. ראיתי במקרה שהרב יצחק יוסף התנגד לארגון הזה ולנשיאת שתי נשים, השאלה שלי היא למה הוא התנגד לזה אם זה מותר הלכתית ובאמת רואים שהרבה גדולים הלכו בכיוון הזה של הגר"א..?

    אשמח לתגובתכם,

    תודה רבה

    נתי

  2. הרב מרדכי אלהו  זצ"ל היה צדיק אמיתי! קודש קודשים! עכשיו בדקתי בקצור שולחן ערוך שלו והוא באמת תומך בנישואין לעוד אישה גם בדורנו על פני גירושין כשאין ילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *