היתר אשה נוספת - הראשל"צ יצחק יוסף והמוהרא"ש שיק זצ"ל.

עוד מהרב יצחק יוסף

נושא אשה שנייה בדורנו

עוד בנושא…

גבי גזית

צביעות: גבי גזית שפרש מתפקידו כשדרן עקב תלונות על הטרדה מינית, מאשים את הרב סופר ב"זלזול בכבוד האישה והדרת נשים", ומקבל ממנו מענה מוחץ על האינטרס הנשי בעד ריבוי נשים.

לראיון המלא

סקר

הייתם רוצים עוד אישה?

הצגת תוצאות

Loading ... Loading ...

תוצאות הסקר!

למעלה מ 60% מקרב הגברים ו 35% מקרב הנשים בעד

הכי נצפים היום

הבית היהודי השלם

הרה"ג יצחק נח

פורסם ב: יום שלישי 19 פברואר ,2013

הרה"ג יצחק נח

הרה"ג יצחק נח זצ"ל רב מושב אלקוש שבגליל. פסיקותיו היו על פי "הבן איש חי". היה עילוי ומתמיד גדול ובקיא בכל פרד"ס התורה.היה נשוי ל2 נשים.

מרן הראשון לציון בן ציון מאיר חי עוזיאל קיבל אותו בכבוד רב ,בחן אותו ונתן לו הסמכה לרבנות למרות התנגדותם והתערבותם של גורמים בעדה החרדית שלא ראו בעין יפה את היותו נשוי ל2 נשים.

מונה רשמית לרב המושב אלקוש שבגליל עד פטירתו .

 

 

פורסם על ידי:

ממטרות אתר הבית היהודי השלם לשמוע את דעתם של הגולשים בו ולענות באמצעות רבני האתר על שאלות שיופנו מהם . כמו כן האתר משמש מקום מפגש וירטואלי בין כל אלה המעונינים במשפחה מרובת נשים.

  1. אני בתו של הרב יצחק נח ואני בתו מאשה שניה חיינו בשלווה והרמוניה עם שתי נשים  מקסימות בחול היה מותר להנשא לשצי נשים  לא חל חרם דרבנו גרשום   אני רוצה להסיב את צומת ליבכם   למשהו הרבה יותר חשוב אבי ז,ל היה  מגדולי רבני כורדסטן  והסמיך עשרות רבנים ושלח אותם לכפרים שהיהי בהם כמה משפחות יהודיות שלא יתבולל בחול היה שוחט מוהל ושליח ציבור מחתן  וכו,  

    בזמנו הנשיא יצחק בן צבי הכיר את אבי מקרוב וביקש אותו לתרגם את התורה לארמית  לצערנו הינו עולים חדשים ותממים  אנו המשפחה מחפשים כבר 50 שנה את הכתבים בכל הגנזכים ולא מצאנו איך יתכן שנשיא מדינה מבקש  דבר נדיר כזה  ונעלם אבי מסר את הכתבים לפרופסור רבלין  לצערי הרב הנשיא לא ענה לי שלחתי לו מכתב רשום גם לרב הראשי ליד בן צבי ואין מענה על זה  הייתי רוצה תגובה ולא למה התחתן עם שתי נשים בברכה ומחקה לתשובה למייל   תודה על ההקריאה    שרה כהן מוב רחוב 19 עמק בית שאן    ט, ל 0528344376  שוב תודה   בברכה 

     

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *